#
#

Ofis Taşıma Hizmetleri

Öncelikle profesyonel yardım almanız ve bunu da ofis ve iş yeri taşımacılığı konusunda deneyimli bir firma aracılığıyla yapmanızı tavsiye ediyoruz. Böylelikle ofis nakliyesi esnasında ofis mobilya ve araçlarınızın zarar görme riskini ortadan kaldırabilirsiniz. Aynı zamanda işlemi hızlı gerçekleştirmek suretiyle işinize daha kolay odaklanabilirsiniz.
Kayram Nakliyat Ofis Taşıma Hizmetleri

Ofis Nakliyesi Nasıl Yapılır ?
Profesyonel ofis taşıma işlemleri müşterilerine sunan firmamız size zaman kazandıracak olan tüm adımları özenle yerine getirmektedir. Eşyalarınızın toplanarak ambalajlanması, öncelik ve hassasiyetlerine göre kategorize edilerek hazır hale getirilmesi, son olarak ta sorunsuz bir şekilde yeni iş yerine taşınması aşamaları tecrübeye dayalı profesyonel hizmetlerimizdendir.
✅ Kayram Nakliyat
✅ Eşya Taşıma Sigortası
✅ Hizmet Bölgesi: Türkiye'nin Her Bölgesine
✅ Firma Faaliyet Belgeleri : K3-Marka Tescil-Uygunluk Belgesi


Profesyonel Ofis Taşıma
Profesyonel bir ofis taşıma hizmetinin 3 farklı adımı bulunmaktadır. Bu adımların her birini Kayram Nakliyat olarak şirketimiz bünyesinde hizmet veren deneyimli eksper ve taşıma uzmanlarımızla birlikte gerçekleştirmekteyiz.

Ofis Nakliyat Hizmetinde 3 Adım!
Ofis nakliyatı için hizmet talep eden müşterilerimizle 3 aşamadan oluşan bir süreci takip ve tatbik etmekteyiz. Bu adımları kısaca açıklayacak olursak:

1-Ofis Taşıma Planlaması Yapılır
Başvuruda bulunan müşterimizin mevcut iş yeri ile taşınmak istediği iş yerinin konumu, yapısı incelenir. Daha sonra taşınması istenen iş yeri eşyalarının cins ve miktarları tespit edilir. Eşya hacmine en uygun olan araç belirlenir. Ayrıca yine bu aşamada eğer üst katlarda bulunan büro veya ofis için asansörlü ofis taşımacılığı hizmetinin uygunluğu kontrol edilir. Eğer tüm incelemeler sonra erdiyse müşterimize plan ve sözleşme sunulur. Ardından ofis taşıma işleminizi profesyonel olarak gerçekleştirmek için harekete geçilir.

2-Eşyaların Toplanma ve Paketlenmesi Yapılır
Ofis taşınması için belirlenen gün ve saatten yeteri kadar süre önce ekiplerimiz iş yerine gelerek gerekli demonte işlemlerini ve ambalajlama işlemlerini özenle yerine getirir. Bu aşamada lazım olan mobilya ustası, bilgisayar uzmanı, ambalaj ve taşıma ekibi hazır bulunarak üzerlerine düşen görevleri titizlikle yaparlar. Eşyalar güvenle araca yüklenir..

3-Yerleştirme ve Düzenleme Aşaması Ofis taşıma nakliyat hizmetimizin son aşamasında ise hedef iş yerine eşyalar sorunsuz bir şekilde indirilerek eşyaların monte işlemi gerçekleştirilir. Sonra planladığınız yerlerine yerleştirilir. Bu önemli adımda herhangi bir karışıklığın meydana gelmemesi için önem derecelerine göre numaralandırılan koliler ve içlerinde bulunan evrak, araç gibi tüm eşyalar yerlerine yerleştirilmektedir. Müşterinin onayı alındıktan sonra teslim imzaları atılarak hizmet sonlandırılır.